Benzin İstasyonu Temizliği

Benzin istasyonları, günlük olarak yüzlerce araç ve müşteriye hizmet veren işletmelerdir. Bu nedenle, benzin istasyonlarının hijyenik ve güvenli bir şekilde işletilmesi için çok önemlidir.  Benzin istasyonu temizliğinde Marketlerin temizlenmesi, dış cephenin temizlenmesi, uygunluğu halinde yer temizliği ve camların temizliği olacak şeklinde yapılır, varsa ofis temizlenir özellikle yağ dolumun yapıldığı yer ve yakıt alınan yerler özenle yapılarak teslim edilir.

Benzin_istasyonu_temizlik

Benzin istasyonu temizliği neden gerekli?

Benzin istasyonun temiz olması daha çok müşteri çekebilir. Bu gibi yerler marketi girişi çıkışının temiz olması ve lavaboların hijyenik olması müşterilerin tercih sebebi olabiliyor. Yani istasyonlarda bulunan tüm alanların düzenli olarak temizlenmesi ve bakımı, müşteri memnuniyetini arttırması ve başarılı bir işletme olması için gereklidir. Bu nedenle yukarıdan aşağı güzel bir temizlik yapıyoruz. Düzce DMR olarak müşteri memnuniyeti olmadan temizliği bitirmiyoruz.

Benzin istasyonu temizliğinde neler yapılıyor?

İlk önce yukarıdan dış cepheden başlanılarak fiyat panoları, tabelalar, market ve ofis dış cephesinden temizliğe başlanılıyor. Daha sonrasında market ve ofis camları temizlendikten sonra yer temizliği yapılıyor bu temizlik yapılırken özel temizlik kimyasalları kullanılarak yağa lekeleri gibi zor çıkacak lekelerin temizlenmesi ve hijyenik kalması sağlanılıyor.

Benzin_istasyonu_temizlik