Fabrika Temizliği Hizmeti

Fabrika Temizliği Neden Önemlidir?

  Fabrikalar üretimin sürekli devam ettiği çalışma alanlarıdır. Bu mekanların temiz olmasına ve hijyen kurallarına uygun çalışması çok önemlidir. Çalıştığımız alanın temiz olması hem çalışanlarımızın sağlığı için hem de moral ve motivasyonlarını yükseltmesi için önemli bir etkendir. Düzce Temizlik denince akla ilk gelen Düzce DMR Temizlik olarak bu konuda da müşterilerimizi memnun etmekte bir numaralı temizlik firmasıyız.

Fabrika temizliği

  Fabrika Temizliği, ürünlerin kalitesinin artmasını sağlayan önemli bir etkendir. Bir fabrikadaki kirli ve tozlu alanlar, hem ürünlerin verimliliğinin hem de işçilerin verimliliğinin düşmesine, üretilen ürünün kalitesinin düşmesine ve üretimdeki maliyetlerin yükselmesine büyük oranda neden olmaktadır.  Fabrikanızı Düzce DMR Temizlik ile birlikte temiz tutabilir ve üretkenliği arttırabiliriz.

  Fabrikanızın temizliği insan sağlığına da direkt olarak etki etmektedir. Toz, kir, gres ve diğer maddeleri yutmak veya solumak ciddi hastalıkları da yanında getirebilir. Bu nedenle tesislerinizin temizliğini her daim göz önünde tutmak önemlidir.

Fabrika Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Düzce DMR Temizlik olarak, personellerimizi özel eğitimlerden geçirmekteyiz. Çünkü her işte olduğu gibi temizlikte de dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Üstelik fabrika temizliğinde daha farklı, daha detaylı bir çalışma gerekmektedir. Bu alanlarda birçok endüstriyel cihaz bulunmaktadır. Cihazların acemice yapılacak temizlikler ile bozulması olası bir durumdur. Eğitimini almadan, bilinçsiz bir şekilde yapılacak olan temizlik, yarardan çok zarara neden olabilir. Ekibimize verdiğimiz eğitimlerde fabrika temizliğinin detayları aktarılmaktadır. Eğitim tamamlandıktan sonra pesonellerimiz sınava tabi tutulmaktadır. Sınavda başarılı olan personellerimiz sahada görevini sürdürüp sizlere hizmet vermektedir.

Detaylı Temizlik Hizmeti

Firmamız, temizlik yöntemlerinde günümüz teknolojisinde kullanılan modern ekipmanları kullanmaktadır. Çünkü dünyada her şey gelişip değişmektedir, Düzce DMR Temizlik olarak gelişmekte olan piyasayı yakından takip etmekteyiz. Kullanılan deterjanların hepsi antibakteriyeldir. Bunlar sayesinde kusursuz bir temizlik hizmeti sunmaktayız.

Firmamızın fabrika temizliği açısından en çok önemsediği ilkelerden birisi ise gizlilik ilkesidir. Çalışanlarımız sadece kendilerine izin verilen görev alanlarında bulunmaktadırlar. Kendilerine izin verilmeye alanlara asla girmezler. 

Her mekanın kendisine özel temizlik planı bulunmaktadır. Bunu sağlamak için fabrikanıza öncelikle keşif çalışması yapılmaktadır. Personellerimizin yetkili kişisi tarafından fabrikaya ziyaret gerçekleşir. Bu ziyarette mekanın tüm detayları incelenir. Yapılan ziyarette temizlik planı yapılır ve detayları aktarılır.  

Fabrika temizliği ihtiyaçlarınızı karşılayacak güvenilir ve deneyimli bir ekip arıyorsanız Düzce DMR Temizlik ile iletişime geçin. Sizinle çalışmaktan ve hizmetlerimiz için fiyat teklifi vermekten memnuniyet duyarız. Ekibimiz elimizden gelen her şekilde size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Fabrika temizliği