Günlük Temizlikçi hizmeti

Düzce günlük temizlikçi hizmeti, iş hayatında yoğun olanlar tarafından genellikle tercih edilen hizmetimizdir.  Günlük ev temizliği, ofis temizliği, fabrika temizliği gibi günlük personelimiz tarafından gerçekleştirilir ve teslim edilir. Hizmette nasıl istenirse öyle temizlik yapılır camlar, mobilyalar, dolaplar, yer temizliği şeklinde yapılır. Günlük veya aylık olarak yaptığınız uzun zaman harcadığınız temizliğinizi bu hizmeti alarak gerçekleştirebilir zamanınızı dinlenmeye ayırabilirsiniz. Hijyen ve sağlık açısından çok önemlidir ihmal edilmemesi gereklidir. 

Günlük Temizlikçi

Günlük Temizlikçi Hizmeti Nasıl Alınır ?

Günlük temizlik hizmeti almak oldukça kolaydır. Düzce DMR Temizlik, ev, ofis, fabrika, işyeri için günlük temizlik hizmeti sunuyoruz. Hizmetimizin büyüklüğüne ve ihtiyacınıza göre farklı paketler sunulur. Günlük temizlik hizmeti almak için öncelikle bize ulaşmanız gerekmektedir. 

Günlük temizlik hizmeti almak istediğiniz günler ve saatler de belirlendikten sonra, profesyonel temizlikçiler belirlenen saatte evinize gelirler. Temizlik işlemi başlamadan önce ev sahibi ve şirketimiz arasında belirli noktalar üzerinde anlaşılır. Bu sayede temizlikçiler, evinize girerek işlerine başlarlar.

Günlük Temizlikçi Hizmeti Neden Gerekli ?

Günlük temizlikçi evinizin, ofisinizin, şirketinizin veya herhangi bir iç mekanınızın temizliğini üstlenir. Önceden tedarik edilmiş kaliteli temizlik maddeleriyle hijyen kurallarına uygun bir temizleme yapar. Günlük temizlikçi, belirlenen temizlik kurallarına uygun bir temizlik sağlar. böylelikle daha hijyenik ortam için her koşul tamamlanmış olur. Zamanınızdan tasarruf etmiş olursunuz başka işlere ayıracak veya dinlenecek vaktinizi temizliğe ayırmış olmazsınız.  

Günlük Temizlikçi Hizmetinde Neler yapılıyor ?

Düzce DMR Temizlik olarak Günlük Temizlikçi hizmetinde tecrübeli deneyimli işi bilen kişiler tarafından gerçekleşir. Yapılacak olan temizlik için daha öncesinde anlaşılarak temizlik yapılacak yerler belirlenir. Sonrasında temizliğe uygun malzemeler biz tarafından tedarik edilerek planlanan gün ve saatinde gelinerek temizlik hizmetine başlanılır.

  • Tüm odalardaki zeminlerin tozunu alma, vakumlama, süpürme ve paspaslama.
  • Aynalar, tuvaletler, duşlar ve küvetler dahil olmak üzere banyoların temizlenmesi
  • Aletleri, tezgâhları, lavaboları ve dolap kapaklarını silmek de dahil olmak üzere mutfağı temizlemek.
  • Camlar Uygun temizlik ürünleri ile temizlenir.
  •  Silinecek mobilyalar var ise mobilyaları silme.

Kısacası günlük temizleme hizmetimizde sizin günlük yaptığını veya ayda bir yaptığınız hizmeti biz günlük olarak temizlemekteyiz. sizlerle yapılacak işler belirlendikten sonra belirlenen gününde temizlenerek Size teslim edilir. en önemlisi müşteri memnuniyeti alınmadan temizlik hizmetimiz bitirilmez.

Günlük Temizlikçi