Temizlikte Sık Sorulan Sorular

Temizlik hizmetlerimizi gerçekleştirirken veya temizlik için ulaşacak müşterilerimizin aklında çeşitli sorular olabiliyor. Aklınızda sorun kalmaması için sık sorulan sorulara değindik yine de aklınızda soru olursa lütfen bize ulaşın.

Belirli bir fiyat yoktur. Temizlik hizmetlerimizdeki fiyatlandırma yapılacak işlemlere göre değişmekte ve çalışacak personel sayısı ve gün ayısına göre bir fiyat belirlenmektedir fiyat için bize ulaşabilir. Fiyat için bilgi alabilirsiniz.

Hizmetlerimizin birini alacaksanız ve bunu sürekli yapacaksanız isterseniz belirli bir gün saat belirleyerek o gün içerisinde hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayınız. 

Genel temizlik, yüzeysel olarak yapılır yer temizliği, cam temizliği, tozların alınması ve bezle yüzeylerin temizliği yapılır. Detaylı temizlik daha derinlemesine bir temizlik işlemidir. Oluşacak tozlar ve kirler en aza indirilir. 

Günlük Temizlikçi Gün içerisin de günlük olarak istenilen temizlik işini yapıp müşteriye gün içerisinde teslim edilmesine denir.

Daha Fazla Soru İçin Bize Ulaşın

DÜZCE DMR TEMİZLİK VE PERSONEL HİZMETLERİ

Çalışma Saatleri